services-website

 

امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و استفاده عموم مردم از کامپیوتر و تلفن همراه ، داشتن یک وب سایت پویا و کاربند پسند ، امری مهم و ضروری در زمینه های شغلی گوناگون به حساب می آید . استودیو طراحی و عکاسی 360 با داشتن تیم برنامه نویسی قوی در زمینه طراحی صفحات وب می تواند وب سایت هایی از نوع داینامیک و یا استاتیک با قابلیت نمایش در گوشی موبایل (موبایل ورژن ) برای شما تهیه و تولید نموده و با طراحی قالب اختصاصی گرافیکی برای معرفی کالا و یا خدمات شما ، کمک شایانی در جهت پیشروی و معرفی برند شما در فضای مجازی یاری دهد .

________________________________

وب سایت‌ها مزایای فراوانی را برای مدیران شرکتها و صاحبان کالا به همراه دارند که مهمترین آن ها به شرح زیر می باشد :

>  وجود وب سایت ، اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد.
>  هزینه تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون و مجلات، بیلبوردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود ، مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.
>  دسترسی آسان کاربران از هر نقطه جهان ، تنها با داشتن آدرس سایت شما
>  تغییرات و بروز رسانی انجام شده در محصولات و قیمت آنها به سرعت به اطلاع دیگران می رسد.
>  خرید و فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت ، هزینه ها را کاهش می دهد.
>  یک وب سایت با کیفیت می تواند: منشی، فروشنده، کارشناس مجازی و… باشد که به صورت خودکار زیر نظر یک مدیر، کلیه این عملیات را انجام دهد.
>  یک وب سایت حرفه ای تائیر فراوانی بر اعتماد مشتری به مجموعه کسب و کار شما دارد.
>  جذب مشتریان بیشتر با استفاده از وب سایت در هنگامی که شرکت شما بسته است و یا شما در تعطیلات هستید.
>  وب سایت ها این فرصت را برای شما فراهم می کنند که برای مشتریان بالقوه اعتماد سازی ایجاد کنید، با توجه به اینکه عموم مردم قبل از هر خریدی اقدام به تحقیقات اینترنتی می کنند و با این کار شما مشتریان خود را به بازاریابان خود تبدیل کرده اید.
>  مشتریان شما با استفاده از وب سایت شرکت شما ، به سهولت می توانند نظرات و پیشنهادات خود را در مورد محصول و یا خدمات شما ارسال نمایند .

Show more