services-exhibitions

 

حضور پر رنگ در نمایشگاه ها یکی از مهمترین اهداف اکثر شرکت ها می باشد تا با تبدیل غرفه خود به یک مکان خاص بهترین شرایط را برای معرفی محصولات و خدمات خود ایجاد و ضمن نمایش قدرت با تاثیر بر ضمیر ناخود آگاه مخاطبان بتوانند سهم بیشتری از بازارهای داخلی و خارجی را کسب نمایند. دستیابی به این مهم تنها با رعایت کامل اصول بازاریابی ، برنامه ریزی حرفه ای و اجرای تخصصی میسر می باشد.

________________________________

گروه تبلیغاتی 360 افتخار ارائه کلیه خدمات نمایشگاهی ، از جمله موارد ذیل را دارد :

– مشاوره ، طراحی و ساخت کاربردی ترین غرفه های نمایشگاهی

– انجام کلیه امور طراحی ، چاپ و هدایای ویژه تبلیغاتی در نمایشگاه

– طراحی و ساخت غرفه

– غرفه آرایی

+  تجهیزات نمایشگاهی از قبیل :

>  پاپ آپ سوییسی در اندازه های گوناگون

>  میز های کانتر آماده به صورت کاملا پرتابل ( قابل حمل ) در چندین طرح مختلف

>  استند های کاتالوگ و بروشور ثابت و پرتابل در سایز و طرح های مختلف

>  استند های رول آپ با قابلیت جمع شدن مدیای چاپ شده

__________________________________

” غرفه سازی ” و چند نکته قابل توجه:

در طراحی غرفه نمایشگاهی نکات بسیار مهمی وجود دارد که طرح یک غرفه را از دیگری متمایز می کند. طراحی غرفه نمایشگاهی می بایست با توجه به پلان غرفه ، زمینه فعالیت شرکت ، فرهنگ مشتریان ، نوع و تعداد محصولات و عوامل مهم دیگری طراحی شود

در طراحی غرفه نمایشگاهی راحتی مخاطبان بسیار حائز اهمیت است. در واقع تمامی این هزینه ها صرفا بر مبنای پیشبرد برنامه های بازاریابی و تبلیغاتی شرکت ها استوار شده است و در اصل تمامی مراحل طراحی باید با هدف جلب، راحتی و تثبیت برند در ذهن مخاطبان در میان انبوه غرفه های دیگر صورت پذیرد. نمایشگاه محلی است که صاحبان کالا و خدمات، مشتریان بالفعل، مشتریان بالقوه و شرکت های رقیب، همه و همه در یک محل مشخص کنار یکدیگر قرار می گیرند و هر کدام برای پیشبرد برنامه های خود از این موقعیت بدست آمده به بهترین نحو در تلاش هستند . برخی از شرکت ها به منظور برندینگ (Branding and Awareness) و برخی دیگر برای افزایش فروش محصولات (Promotion) در نمایشگاه ها شرکت می کنند.

__________________________________

از نظر ساخت غرفه، دو نوع غرفه نمایشگاهی وجود دارد : غرفه سازی و غرفه آرایی .

غرفه سازی به آن دسته از غرفه ها گفته می شود که در آنها ساخت و ساز صورت گیرد ، در حالی که در غرفه آرایی ساخت و ساز آنچنانی وجود نخواهد داشت و فقط فضای غرفه را با استفاده از سازه های نمایشگاهی همانند استند، پاپ آپ، بنر ، میز کانتر ، رول آپ و … دکور سازی نمود . نکته مهمی که شرکت ها باید قبل از انجام غرفه آرایی و غرفه سازی به آن توجه داشته باشند، طراحی غرفه نمایشگاهی است. در طراحی غرفه نمایشگاهی تمامی اجزای غرفه می بایست یک چیدمان منظم داشته باشند . در برخی موارد محدودیتهای پلان غرفه و در برخی موارد هم، نوع محصولات باعث دشواری طراحی می شوند که گروه طراحی استودیو 360 با مشورت و همفکری ، سعی بر استفاده بهینه از فضای مورد نظر خواهند نمود. اگر طراحی غرفه نمایشگاهی به درستی صورت پذیرد می تواند هزینه های مازاد در زمان اجرا را تا حدود زیادی کاهش دهد.

__________________________________

امروزه طراحی غرفه های نمایشگاهی دیگر منوط به متریالهای گذشته نیست و با ورود جنس ها و ابزارهای نوین اطلاع رسانی ، دست طراحان بسیار بازتر از قبل می باشد. به عنوان مثال امروزه می توان با استفاده از تجهیزات دیجیتال مدرن، یک غرفه نمایشگاهی را به صورت هوشمند طراحی و اجرا نمود. یعنی مخاطبان می توانند به صورت کاملا هوشمند اطلاعات اولیه مورد نیاز خود را از غرفه شما دریافت کنند. پس از طراحی غرفه نمایشگاهی نوبت اجرا و پیاده سازی غرفه طراحی شده است . طرح سه بعدی باعث میشود که شما بتوانید تا 90% مشابه واقعیت غرفه نمایشگاه خود را قبل از ساخت ببینند. دیدن نماهای غرفه و جایگیری دقیق و اندازه دقیق مهندسی سازه در نماهای مختلف به مدیران کمک می کند تا برای مهندسی فروش و سیاست های فروش و جذب مشتری برنامه ریزی دقیق تری انجام دهند!

پس از یک طراحی اصولی ، زیبا و کاربردی نوبت به اجرای آن و یا همان “غرفه سازی” و “ساخت و ساز غرفه” می رسد که در این مرحله باید توجه داشت بهترین و زیباترین طرح ها نیز اگر خوب و دقیق اجرا نشوند، نمی توانند پاسخگوی نیاز یک غرفه دار باشند. پس باید به اصول دقیق و صحیح “غرفه سازی” توجه داشت.

__________________________________

” اسـتــودیــو 360 ”  ارایه کننده انواع تجهیزات و خدمات نمایشگاهی با بهترین قیمت از قبیل :

پاپ آپ، میز کانتر، رول آپ ، جا کاتالوگی، غرفه سازی ، ساخت و ساز نمایشگاهی ، طراحی و ساخت غرفه، غرفه نمایشگاه، غرفه آرائی، استند کاتالوگ، میز کانتر تاج دار، پلات لمینیت، کانتر تاج دار تخت، استند، غرفه آرائی، طراحی غرفه ، جا روزنامه ای، طراحی گرافیک ، چاپ افست و دیجیتال ، چاپ بنر و فلکسی ، ویترین محصول ، کانتر سمپلینگ، کانتر کیوسک، اجاره تجهیزات نمایشگاه ، اسپیس فریم ، اجاره پارتیشن، هدایای تبلیغاتی و …