خودکار تبلیغاتی

به بخش هدایای تبلیغاتی خوش آمدید

هدایای تبلیغاتی را می توان به عنوان اثربخش‌ترین و عالی‌ترین ابزارها در مشتری مداری برشمرد. شما نیز با استفاده از هدایای تبلیغاتی ، به مشتریان بالقوه‌ی خود یادگاری‌های کاربردی را هدیه می‌دهید که می‌توانند با حفظ، نگهداری و استفاده‌ی مستمر از آن‌ها، کالاها ، خدمات و نشان تجاری شما را به یاد آورده و نیز از توجه ویژه ای که به آنها داشته اید، به برقراری ارتباطات و تعامل ماندگار با خود سوق دهید. هیچ یک از مشتریان، آگهی چاپی و یا نامه‌های تبلیغاتی شرکت‌ها را نزد خود نگهداری نمیکند ، اما ارائه‌ی یک تقویم یا سررسید که اطلاعات تماس شما بر روی آن درج شده باشد می‌تواند در تمام طول سال، شما را در یک قدمی مشتریان نگه دارد. آیا نیاز به ذکر نمونه‌های بهتری هست؟ هدایای تبلیغاتی همانند ست های مدیریتی ، ساعت رومیزی ، خودکار ، و یا فلش مموری و یا پاور بانک ها از هدایایی است که می تواند به راحتی نام شما را در ذهن مشتریان ماند. حتی زمانی که مشتریان با اضطراب به دنبال خودکاری برای نوشتن اطلاعات مهم هستند و خودکار تبلیغاتی هدیه شده از طرف شما را در گوشه‌ای از کیف خود می‌یابند، شما نقش یک ناجی را بازی کرده‌اید و در عین حال اصلی‌ترین نکات را در مورد شرکت خود با خودکارهای تبلیغاتی به آن‌ها ارائه کرده‌اید. در سال 1400 نیز ما با جمع آوری هدایای تبلیغاتی خاص و انواع سررسید و ارگانایزر ، در خدمت شما عزیزان می باشیم.


جهت مشاوره تلفنی و استعلام قیمت، کلیک کنید : 1327 570 0921
Show more
کتاب ایرانگردی (هدیه تبلیغاتی) قطع کتاب : رقعی ۲۱ ×...
توضیح بیشتر
Show more
خودکار پلاستیکی۴۵۱C
توضیح بیشتر
Show more
خودکار پلاستیکی تبلیغاتی – ZA-450D
توضیح بیشتر
Show more
خودکار پلاستیکی فانتزی ZA 431A
توضیح بیشتر
Show more
ساعت رومیزی چوبی – مدیریتی – ZA 5605 توضیحات جنس:...
توضیح بیشتر
Show more
ساعت رومیزی چوبی – مدیریتی – ZA 5577 توضیحات :...
توضیح بیشتر
Show more
ست رومیزی چرمی – مدیریتی – FR توضیحات : جنس:...
توضیح بیشتر
Show more
ست رومیزی چوبی – ساعت و جای ملزومات اداری ابعاد...
توضیح بیشتر
Show more
ست مدیریتی (کتاب حافظ و سررسید نفیس ) شامل: دیوان...
توضیح بیشتر
Show more
روان نویس تمام برجسته هخامنشی – هدیه ویژه – همراه...
توضیح بیشتر
Show more
روان نویس برجسته هخامنشی همراه با جعبه نفیس – کد...
توضیح بیشتر
Show more
خودکار و روان نویس کلاسیک همراه با جعبه نفیس -کد...
توضیح بیشتر
Show more
خودکار و روان نویس کلاسیک همراه با جعبه نفیس –...
توضیح بیشتر
Show more
خودکار و روان نویس کلاسیک همراه با جعبه نفیس -کد...
توضیح بیشتر
Show more
خودکار و روان نویس کلاسیک همراه با جعبه نفیس –...
توضیح بیشتر
Show more
کیف پول تمام چرم پالتویی – AZ-498
توضیح بیشتر
Show more
خودکار و روان نویس به همراه جعبه نفیس
توضیح بیشتر

هدف ما ارایه هدایای تبلیغاتی خاص و ماندگار است

هر چه بیشتر به ایام عید نوروز و شروع سال 1400 نزدیک می‌شویم، تکاپوی مدیران و شرکت ها در سفارش، انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی افزایش می‌یابد. همچنین تنوع و گستردگی انواع هدایا با قیمت مناسب و کیفیت بالا ممکن است انتخاب را سخت‌تر نماید. از طرفی، یکی از هدایای ارزنده و مورد قبول همگان از دیر باز سررسید و تقویم رومیزی بوده و هست.
حتماً برای شما مهم است که سررسید و سالنامه ای که برای سازمان‌ تان انتخاب می‌کنید، مورد تائید مدیران مجموعه و مخاطبان واقع شود. با مطالعه نکات زیر انتخاب مناسبی انجام دهید و از کیفیت سالنامه یا سررسیدها نگرانی نداشته باشید.

#سررسید_1400 #تقویم_رومیزی_1400 #تقویم1400

 توضیحاتی درباره قطع سررسید و سالنامه 

سررسید اروپایی :

قطع سررسید اروپایی مشابه سررسید رقعی است، اما کمی از عرض آن کاسته شده است. لذا ابعاد حدودی این قطع 12×21 سانتیمتر می باشد که همین عرض کمتر باعث می شود که سالنامه اروپایی نسبت به رقعی خوش دست تر بوده و طرفداران ویژه ای دارد. البته این موضوع تا حدود زیادی به سلیقه مشتریان بستگی دارد. گرچه محدودیتی در نحوه صحافی سررسید اروپایی نداریم، اما معمولا این نوع سالنامه با صحافی فنر و کش روی جلد در بازار یافت می شود.

سررسید وریزی :

قطع وزیری بدون شک رایج ترین قطع در میان سررسید های تولیدی در همه سالها بوده است. ابعاد حدودی قطع وزیری 17×24 سانتیمتر است. دلیل رواج این قطع نیز آن است که به دلیل ابعاد بزرگ، این نوع سررسید جهت یادداشت امور روزانه مناسب و جادار است. گرچه برخی از افراد که همیشه سالنامه خود را به همراه دارند، قطع های کوچک تر را ترجیح می دهند.

سررسید رقعی :

ابعاد حدودی سررسیدهای قطع رقعی 15×21 سانتیمتر است. لذا این قطع نسبت به قطع وزیری کمی خوش دست تر بوده و حمل آن راحت تر است.
امسال نیز با توجه به نیاز بازار تعدادی محصول در این سایز تولید شده است و آماده ارایه به مشتریان عزیز می باشد.

سررسید پالتویی :

ابعاد سررسید پالتویی 10*17 سانتیمتر است. این سالنامه ها به راحتی در جیب یا کیف جا می شود، اما طبعا فضای زیادی برای یادداشت در اختیار کاربر خود قرار نمی دهد. سررسیدهای پالتویی معمولا برای مشاهده تاریخ و یا نوشتن مطالب کوتاه کاربرد دارد و همچنین به علت ابعاد کوچک جزء ارزان قیمت ترین سالنامه ها محسوب می شود. لذا اگر قصد دارید با بودجه کم، تعداد زیادی سالنامه به مشتریان خود هدیه دهید، سالنامه پالتویی گزینه مناسبی برای شما محسوب می شود.

ارایه کننده انواع تقویم جدید 1400 ، سررسید 1400 و سالنامه نفیس 1400 / تقویم رومیزی 1400 / ارگانایزر مدیریتی سال 1400 و ست هدیه مدیریتی /
هدایای تبلیغاتی مدرن / کیف چرم / ست رومیزی تبلیغاتی / خودکارهای استیل نفیس و پلاستیکی / فلش مموری / ماگ / چتر