به بخش تصویربرداری و تدوین خوش آمدید

گروه تولیدات ویدیویی ما با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته فیلم برداری ، زاویه‌‌ی دید متفاوت و نیز با کمک نرم افزارهای روز دنیا، امکاناتی کامل و بی‌نظیر را در ” استودیو تبلیغاتی 360 “  گرد هم آورده و آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم در زمینه های مختلف تصویری مانند : طراحی و تولید انواع ویدئوکلیپ ، تصویربرداری هوایی ( هلی شات ) ، تدوین ، میکس و مونتاژ حرفه ای فیلم ، ساخت تیتراژ، میان برنامه ، پیام های بازرگانی ، تیزرهای تبلیغاتی ، آرم استیشن ، تهیه فیلم های مستند از کارخانجات ، معادن ، تیزر و فیلم خط تولید محصولات ، تهیه کلیپ کوتاه برای شبکه های اجتماعی بوده و می توانیم شما را در تولید و تدوین محتویات ویدیویی یاری رسانیم .


جهت مشاوره تلفنی و استعلام قیمت، کلیک کنید : 1327 570 0921

ویژگیهای گروه تصویربرداری و تدوین
” استودیو تبلیغاتی 360 ” :

 

  • ساخت تیزر و کلیپ تبلیغاتی به صورت تلفیقی (رئال ـ انیمیشن ) و تصویر برداری با استفاده از جلوه‌های ویژه سینمایی
  • رعایت سطح كیفی بین المللی تولید تیزرهای تبلیغاتی
  • استفاده از گویندگان حرفه‌ای با صدای منحصربفرد
  • طراحی شخصیت كارتونی، موزیك سازمانی و یا شعار تبلیغاتی
  • ساخت موزیك ویدیو و آهنگسازی اختصاصی برای  تیزر و کلیپ
  • ایده پردازی خاص و منحصر بفرد به تناسب شرایط محصول و ایده‌های تصویری پر حجم
  • طراحی كانسپت، استوری بورد و انیماتیك حرفه‌ای
  • استفاده از دوربین های سینمایی حرفه ای و تولید تایم لپس و تصویربرداری هوایی
  • استفاده از فیلم نامه نویس، كارگردان ، فیلمبردار و عوامل تولید حرفه‌ای

نمونه کارهای تیزر و تصویر برداری

نمونه ای از فیلمبرداری هوایی /  معدن سنگ ایران زمین :

امروزه تصویربرداری هوایی یکی از مهیج ترین انواع فیلمبرداری محسوب شده و می تواند با کاربردی درست در زمینه های گوناگون شغلی تبدیل به تصاویری جذاب برای مشتریان گردد.
گروه تبلیغاتی 360 با در اختیار گرفتن به روز ترین امکانات میتواند تمامی نیاز شما را در فیلمبرداری هوایی بر طرف کرده و با تدوین مناسب تصاویر هوایی گرفته شده را تبدیل به فیلمی اختصاصی برای شما کند .
نکته قابل توجه اینجاست که داشتن فایل تصاویر هوایی صرفا به این معنی نیست که کار تمام شده ، بلکه استفاده درست از تصاویر و تدوینی که با استفاده از تصاویر گرفته شده توسط هلی کم ، کلیپ یا ویدیویی مناسب و مهیج تولید گردد .

فیلمبرداری و تدوین تیزر تبلیغاتی پروژه ساختمانی شرکت کاراما

یکی از پروژه های فیلمبرداری گروه 360 پروژه ساختمانی کاراما می باشد. در این پروژه هدف معرفی قسمتهای گوناگون ساختمان از جمله قسمتهای عمومی و فضای داخلی واحدها بوده است . در این پروژه ما شاهد فیلمبرداری با یک دوربین به همراه تدوین خطی هستیم تا مخاطب بتواند به طور اجمالی قسمتهای مختلف ساختمان را بازدید کرده و انتخاب درستی را انجام دهد .

تولید تیزر خط تولید و معرفی شرکت پرشین کارتن آریان :

پروژه شرکت پرشین کارتن آریان با هدف معرفی کلی شرکت و نشان دادن خط تولید از انبار مواد اولیه تا بسته بندی محصولات شکل گرفت .
در این پروژه سعی بر آن شده تا با استفاده از ضرب آهنگ و ریتمی مناسب برای تدوین ، در مدت زمانی کوتاه تمام مراحل خط تولید به مخاطب نشان داده شود . همچنین در ابتدا با استفاده از نریشن و تصاویر عکاسی شده از مجموعه ، شرکت به مخاطبان معرفی گردیده است.

تولید فیلم مستند سکوت صحرا به تهیه کنندگی گروه تصویربرداری 360 :

گروه تبلیغاتی و تصویربرداری 360 توانسته با نگاهی دقیق به موضوع و سوژه ها ، همواره مشتریان و مخاطبان خود را در تهیه و تولید فیلم های مستند یاری دهد و با فیلم برداری های بی نقص و حرفه ای در این زمینه تصاویری متفاوت برای شما به ثبت برساند .
در مرحله بعد با تدوینی حرفه ای بر روی تصاویر ، فیلمی در خور ایجاد کرده و به مخاطبان ارائه می دهد تا بازتابی مطلوب از هویت و هدف آن مجموعه یا سازمان را ارایه دهد .