services-Graphic

طراحی گرافیک ، دانشی است که در حوزه تبلیغات با هدف تولید ایده ، معرفی یک برند و یا برجسته ساختن نقاط قوت یک کسب و کار یا محصول ، جلب اطمینان مشتریان و ترغیب آنها برای حضور در بازار به کار می رود. استودیو طراحی و عکاسی 360 در زمینه طراحی گرافیک و چاپ ، با در اختیار داشتن نیروهای خلاق و متخصص می تواند نیاز شما را در زمینه طراحی لوگو ( نشان تجاری یا آرم ) ، طراحی و چاپ کاتالوگ ، طراحی بروشور ، طراحی ست اداری (طراحی سربرگ ، پاکت نامه و کارت ویزیت ) ، طراحی بسته بندی و لیبل محصولات ، طراحی پوستر ، طراحی بیلبورد و یا حتی ساک خرید مرتفع کرده و همچنین می توانید از مشاورین متخصص گروه تبلیغاتی ما در زمینه چاپ و طراحی ، برندسازی و کمپین تبلیغاتی بهره مند شوید .

__________________________________

” طراحی لوگو ” :

 طراحی لوگو (نشان تجاری و یا آرم ) یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در معرفی یک کسب و کار و یا شرکت می باشد . ” لوگو ” تصویر نمادی یک سازمان است و از آنجایی که به منظور معرفی نشان تجاری، شناساندن فوری شرکت ، هویت سازمانی و به رسمیت شناختن به مشتری طراحی‌ می‎شود ، باید در طراحی لوگو دقت فراوانی داشت و هر چقدر که طراحی لوگو حرفه ای تر انجام شود ، به ندرت در آینده به تغییر نیاز خواهد داشت. بسیاری از شرکتها به منظور دستیابی سریع تر به طراحی لوگو و صرف هزینه های کمتر، طراحی لوگوی خود را به افراد غیرمتخصص می سپارند که این امر ممکن است موجب زیان های مالی زیادی برای شرکت شود. برای طراحی لوگو یا نماد یک برند نباید از افراد آماتور و بی تجربه استفاده کرد . زیرا یک لوگوی تاثیرگذار همیشه در ذهن مخاطب باقی مانده و شخصیت سازمان شما را به خوبی نمایش خواهد داد. هزینه طراحی لوگو معمولا بر حسب مدت زمان شروع تا پایان پروژه و سبک طراحی درخواستی توسط مشتریان متغیر بوده و پس از مشاوره و بررسی توسط طراح لوگو ، برآورد قیمت طراحی صورت می پذیرد . طراحی لوگو ( نشان تجاری یک برند ) باید در عین سادگی ساده دارای مفهوم بوده و خارج از پیچیدگی باشد تا مخاطب شما بتواند لوگوی کسب و کار شما را به عنوان یک نماد ماندگار در ذهن ذخیره کرده و یاد آور هویت سازمانی شما باشد.

__________________________________

درباره ” طراحی کاتالوگ و بروشور ” :

در طراحی کاتالوگ و بروشور که معمولا به عنوان معرف یک محصول ، سازمان و یا کسب و کار یک شرکت به مشتریان ارایه می شود باید دقت فراوانی انجام داد. امروزه یک کاتالوگ و یا بروشور در نقش رابط میان تولید کننده و مصرف کننده بکار برده می شود . طراحی و چاپ كاتالوگ ها معمولا گران تر ازطراحی و چاپ یک بروشور است.
زیرا کاتالوگ ها به تعداد محدود خريداران و عرضه کنندگان عمده که با مجموعه شما کار مي کند، طراحی و چاپ می گردد و در چاپ کاتالوگ نیز از کاغذهای ضخيم استفاده مي شود. هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ و برشور به سايز و تعداد صفحات آن بر حسب نياز و سليقه سفارش دهنده بستگی دارد .ما در استودیو طراحی و عکاسی 360 با بهره گیری از کادر مجرب طراحی ، عکاسی و چاپ با بیش از یک دهه تجربه در حوزه تبلیغات ، افتخار همکاری با برندهای معتبر داخلی و خارجی را در زمینه طراحی و تولید انواع بروشور و کاتالوگ داشته ایم و تونسته ایم اعتماد و رضایت مشتریان خود را به نحو احسن جلب نماییم.

__________________________________

آشنایی با  ” طراحی و چاپ پوستر ” :

طراحی و چاپ پوستر از متداول ترین گونه های گرافیک است که به شکل امروزی در تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده می گردد. طراحی پوستر به عنوان ابزاری کار آمد و تاثیرگذار در خدمت تبلیغات پیامی (تجاری ، فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی و..) وظیفه خود را به نحو کامل به انجام رسانیده است. طراحی و چاپ پوستر مبتنی بر نوع مخاطبین آن پوستر صورت می گیرد و نسبت به موضوع ، مخاطب هدف و محل نصب می تواند در اندازه های مختلفی طراحی و چاپ گردد. پوسترها موارد استفاده زیادی دارند و در طراحی آنها از متن ، عکس و کاراکترهای مختلفی استفاده می گردد. اما آنچه که باعث جذابیت بالای پوستر می شود، نوع طراحی پوستر تبلیغاتی است. مقوله ای که با یک ایده ناب و خلاقیت ذهنی طراحی شود و منجر به رونق یک برند ، محصول و  یا معرفی یک کسب و کار گردد. طراحی و چاپ پوستر می تواند در سایز و تیراژهای مختلفی که توسط مشتری سفارش داده میشود به صورت چاپ افست و یا چاپ دیجیتال صورت پذیرد.

__________________________________

طراحی و چاپ ” ست اوراق اداری ” :

برای تعریف مفهوم طراحی ست اداری و یا هویت بصری باید گفت : به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یا مکاتبات یک سازمان و یا شرکت تجاری جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی و یا تبلیغاتی استفاده می شود . در طراحی ست اداری به دلیل عناصر زیبایی شناختی و هماهنگی هر بیشتر سازمان یا برند ، بهتراست این اوراق ( سربرگ ، پاکت نامه ، برگه  یادداشت ) و حتی کارت ویزیت به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، به همین دلیل به آنها اصطلاحا “ست اوراق اداری” گفته می شود که این امر بیان کننده نظم و سیستم مدیریتی موجود در آن سازمان ، شرکت یا برند می باشد . استفاده از لوگو ، رنگ سازمانی و اطلاعات تماس از موارد مهمی است که عموما در طراحی و چاپ ست اوراق اداری استفاده می شود. همچنین سادگی در طراحی اوراق اداری و هماهنگی کل ست اداری با یکدیگر از نکات کلیدی هستند که در یک مجموعه ست اداری موفق نقش بسزایی دارند. چاپ سربرگ و پاکت نامه معمولا روی کاغذ تحریر و یا کتان و در برخی موارد روی کاغذهای فانتزی صورت میگیرد.

__________________________________

مجموعه ست اوراق اداری شامل موارد زیر می باشد :

پاکت نامه یا Envelope (جهت ارسال مکاتبات یا رد و بدل کردن قراردادها و …) رایج ترین پاکت های نامه را نسبت به نیاز مشتریان می توان از نظر سایز و اندازه به صورت زیر معرفی کرد :

پاکت نامه در قطع 22×11/5 ( پاکت ملخی ) ، با قابلیت چاپ بر روی گراماژهای مختلف کاغذ و پاکت سازی اختصاصی به همراه چسب روی درب به صورت لیبل .

پاکت قطع A3 , A4 , A5 درب روی طول و یا درب روی عرض ، با قابلیت چاپ بر روی گراماژهای مختلف کاغذ و پاکت سازی اختصاصی . پاکت CD و یا پاکت کارت پستال با قابلیت چاپ بر روی گراماژهای مختلف کاغذ و طراحی قالب اختصاصی .

طراحی و چاپ سربرگ نیز بعنوان یکی دیگر از اجزای ست اوراق اداری از اهمیت بالایی برخوردار است. سربرگ به برگه هایی گفته میشود که برای انجام امور نامه نگاری ادارات و موسسات یا اشخاص حقیقی طراحی و چاپ می گردد. طراحی سربرگ معمولا در دو سایز A4 و A5 در اولویت قرار دارند و معمولا به سفارش مشتری و به تعداد مورد نیاز روی کاغذ تحریر 100 و 120 گرم بصورت چاپ افست و دیجیتال صورت می گیرد. همواره طراحی و چاپ سربرگ از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ، زیرا به عنوان نماد بصری یک شرکت و نشان دهنده نظم و رنگ سازمانی یک بنگاه اقتصادی و یا سازمان ، در ذهن مخاطب تاثیرگذار خواهد بود .

__________________________________

کارت ویزیت یا Business Card : (جهت معرفی کسب و کار و ارائه راه های تماس با شرکت و پرسنل ). کارت ویزیت بیانگر نوع فعالیت و کسب و کار و در واقع معرف شما و نوع فروش می باشند و بر خلاف تفکر عمومی که گمان می کنند کارت های ویزیت اهمیت چندانی ندارند، باید گفت که از دیدگاه مخاطب ، مقدار اهمیت شما برای کسب و کار خود برابر است با مقدار ارزشی که شما برای طراحی و چاپ کارت ویزیت خودتان در نظر می گیرید .انواع چاپ کارت  ویزیت از تنوع بسیار بالایی برخوردار است . انواع مختلف کارت ویزیت : کارت ویزیت کتان ، کارت ویزیت گلاسه ، کارت ویزیت سلفون مات و یا سلفون براق ، کارت ویزیت یووی موضعی ، کارت ویزیت طلاکوب و یا نقره کوب ، کتان امباس ، کارت ویزیت پی وی سی PVC ، کارت ویزیت لمینت مات و لمینت براق ، سلفون مات مخملی ، کارت ویزیت سه بعدی ، متالیک ، چوبی و یا فلزی .

البته موارد دیگری نیز مانند فلش کارت ها ، کارت های اعتباری ، کارت های پرسنلی ، فاکتور ، فولدر یا پوشه و … نیز در دسته بندی مجموعه ست اوراق اداری قرار می گیرند که بسته به نیاز شرکت ها، موسسات یا سازمان ها این موارد طراحی و چاپ می گردند.