خدمات طراحی گرافیک

طراحی گرافیک ، دانشی است که در حوزه تبلیغات با هدف تولید ایده ، معرفی یک برند و یا برجسته ساختن نقاط قوت یک کسب و کار یا محصول ، جلب اطمینان مشتریان و ترغیب آنها برای حضور در بازار به کار می رود. استودیو طراحی و عکاسی 360 در زمینه طراحی گرافیک و چاپ ، با در اختیار داشتن نیروهای خلاق و متخصص می تواند نیاز شما را در زمینه طراحی لوگو ( نشان تجاری یا آرم ) ، طراحی و چاپ کاتالوگ ، طراحی بروشور ، طراحی ست اداری (طراحی سربرگ ، پاکت نامه و کارت ویزیت ) ، طراحی بسته بندی و لیبل محصولات ، طراحی پوستر ، طراحی بیلبورد و یا حتی ساک خرید مرتفع کرده و همچنین می توانید از مشاورین متخصص گروه تبلیغاتی ما در زمینه چاپ و طراحی ، برندسازی و کمپین تبلیغاتی بهره مند شوید .

__________________________________

طراحی لوگو (نشانه) ، لوگو تایپ ، نماد تجاری

 طراحی لوگو (نشان تجاری و یا آرم ) یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در معرفی یک کسب و کار و یا شرکت می باشد . ” لوگو ” تصویر نمادی یک سازمان است و از آنجایی که به منظور معرفی نشان تجاری، شناساندن فوری شرکت ، هویت سازمانی و به رسمیت شناختن به مشتری طراحی‌ می‎شود ، باید در طراحی لوگو دقت فراوانی داشت و هر چقدر که طراحی لوگو حرفه ای تر انجام شود ، به ندرت در آینده به تغییر نیاز خواهد داشت. بسیاری از شرکتها به منظور دستیابی سریع تر به طراحی لوگو و صرف هزینه های کمتر، طراحی لوگوی خود را به افراد غیرمتخصص می سپارند که این امر ممکن است موجب زیان های مالی زیادی برای شرکت شود. برای طراحی لوگو یا نماد یک برند نباید از افراد آماتور و بی تجربه استفاده کرد . زیرا یک لوگوی تاثیرگذار همیشه در ذهن مخاطب باقی مانده و شخصیت سازمان شما را به خوبی نمایش خواهد داد. هزینه طراحی لوگو معمولا بر حسب مدت زمان شروع تا پایان پروژه و سبک طراحی درخواستی توسط مشتریان متغیر بوده و پس از مشاوره و بررسی توسط طراح لوگو ، برآورد قیمت طراحی صورت می پذیرد . طراحی لوگو ( نشان تجاری یک برند ) باید در عین سادگی ساده دارای مفهوم بوده و خارج از پیچیدگی باشد تا مخاطب شما بتواند لوگوی کسب و کار شما را به عنوان یک نماد ماندگار در ذهن ذخیره کرده و یاد آور هویت سازمانی شما باشد.

طراحی بروشور ، کاتالوگ و فلایر

در طراحی کاتالوگ و بروشور که معمولا به عنوان معرف یک محصول ، سازمان و یا کسب و کار یک شرکت به مشتریان ارایه می شود باید دقت فراوانی انجام داد. امروزه یک کاتالوگ و یا بروشور در نقش رابط میان تولید کننده و مصرف کننده بکار برده می شود . طراحی و چاپ كاتالوگ ها معمولا گران تر ازطراحی و چاپ یک بروشور است.
زیرا کاتالوگ ها به تعداد محدود خريداران و عرضه کنندگان عمده که با مجموعه شما کار مي کند، طراحی و چاپ می گردد و در چاپ کاتالوگ نیز از کاغذهای ضخيم استفاده مي شود. هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ و برشور به سايز و تعداد صفحات آن بر حسب نياز و سليقه سفارش دهنده بستگی دارد .ما در استودیو طراحی و عکاسی 360 با بهره گیری از کادر مجرب طراحی ، عکاسی و چاپ با بیش از یک دهه تجربه در حوزه تبلیغات ، افتخار همکاری با برندهای معتبر داخلی و خارجی را در زمینه طراحی و تولید انواع بروشور و کاتالوگ داشته ایم و تونسته ایم اعتماد و رضایت مشتریان خود را به نحو احسن جلب نماییم.

طراحی و چاپ پوستر تبلیغاتی ، خبری یا آموزشی

طراحی و چاپ پوستر از متداول ترین گونه های گرافیک است که به شکل امروزی در تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده می گردد. طراحی پوستر به عنوان ابزاری کار آمد و تاثیرگذار در خدمت تبلیغات پیامی (تجاری ، فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی و..) وظیفه خود را به نحو کامل به انجام رسانیده است. طراحی و چاپ پوستر مبتنی بر نوع مخاطبین آن پوستر صورت می گیرد و نسبت به موضوع ، مخاطب هدف و محل نصب می تواند در اندازه های مختلفی طراحی و چاپ گردد. پوسترها موارد استفاده زیادی دارند و در طراحی آنها از متن ، عکس و کاراکترهای مختلفی استفاده می گردد. اما آنچه که باعث جذابیت بالای پوستر می شود، نوع طراحی پوستر تبلیغاتی است. مقوله ای که با یک ایده ناب و خلاقیت ذهنی طراحی شود و منجر به رونق یک برند ، محصول و  یا معرفی یک کسب و کار گردد. طراحی و چاپ پوستر می تواند در سایز و تیراژهای مختلفی که توسط مشتری سفارش داده میشود به صورت چاپ افست و یا چاپ دیجیتال صورت پذیرد.

طراحی هویت بصری و ست اداری

برای تعریف مفهوم طراحی ست اداری و یا هویت بصری باید گفت : به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یا مکاتبات یک سازمان و یا شرکت تجاری جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی و یا تبلیغاتی استفاده می شود . در طراحی ست اداری به دلیل عناصر زیبایی شناختی و هماهنگی هر بیشتر سازمان یا برند ، بهتراست این اوراق ( سربرگ ، پاکت نامه ، برگه  یادداشت ) و حتی کارت ویزیت به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، به همین دلیل به آنها اصطلاحا “ست اوراق اداری” گفته می شود که این امر بیان کننده نظم و سیستم مدیریتی موجود در آن سازمان ، شرکت یا برند می باشد . استفاده از لوگو ، رنگ سازمانی و اطلاعات تماس از موارد مهمی است که عموما در طراحی و چاپ ست اوراق اداری استفاده می شود. همچنین سادگی در طراحی اوراق اداری و هماهنگی کل ست اداری با یکدیگر از نکات کلیدی هستند که در یک مجموعه ست اداری موفق نقش بسزایی دارند. چاپ سربرگ و پاکت نامه معمولا روی کاغذ تحریر و یا کتان و در برخی موارد روی کاغذهای فانتزی صورت میگیرد.

ست اوراق اداری شامل موارد زیر می باشد :

پاکت نامه یا Envelope (جهت ارسال مکاتبات یا رد و بدل کردن قراردادها و …) رایج ترین پاکت های نامه را نسبت به نیاز مشتریان می توان از نظر سایز و اندازه به صورت زیر معرفی کرد :

پاکت نامه در قطع 22×11/5 ( پاکت ملخی ) ، با قابلیت چاپ بر روی گراماژهای مختلف کاغذ و پاکت سازی اختصاصی به همراه چسب روی درب به صورت لیبل .

پاکت قطع A3 , A4 , A5 درب روی طول و یا درب روی عرض ، با قابلیت چاپ بر روی گراماژهای مختلف کاغذ و پاکت سازی اختصاصی . پاکت CD و یا پاکت کارت پستال با قابلیت چاپ بر روی گراماژهای مختلف کاغذ و طراحی قالب اختصاصی .

طراحی و چاپ سربرگ به عنوان یکی از مهمترین اجزای ست اوراق اداری از اهمیت بالایی برخوردار است. سربرگ به برگه هایی گفته می شود که برای نامه نگاری اداری و موسسات و یا اشخاص حقیقی طراحی و چاپ می گردد. طراحی سربرگ معمولا در دو سایز A4 و A5 در اولویت قرار دارند و معمولا به سفارش مشتری و به تعداد مورد نیاز روی کاغذ تحریر 100 و 120 گرم بصورت چاپ افست و دیجیتال صورت می گیرد. همواره طراحی و چاپ سربرگ از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ، زیرا به عنوان نماد بصری یک شرکت و نشان دهنده نظم و رنگ سازمانی یک بنگاه اقتصادی و یا سازمان ، در ذهن مخاطبان تاثثیرگذار خواهد بود.

طراحی کارت ویزیت یا Business Card

کارت ویزیت بیانگر نوع فعالیت کسب و کار و در واقع معرف شما و نوع محصول یا خدمات شما می باشند و بر خلاف تفکر عمومی که گمان می کنند کارت های ویزیت اهمیت چندانی ندارند، باید گفت که از دیدگاه مخاطب ، مقدار اهمیت شما برای کسب و کار خود برابر است با مقدار ارزشی که شما برای طراحی و چاپ کارت ویزیت خودتان در نظر می گیرید .انواع چاپ کارت ویزیت از تنوع بسیار بالایی برخوردار است . انواع مختلف کارت ویزیت : کارت ویزیت کتان ، کارت ویزیت گلاسه ، کارت ویزیت سلفون مات و یا سلفون براق ، کارت ویزیت یووی موضعی ، کارت ویزیت طلاکوب و یا نقره کوب ، کتان امباس ، کارت ویزیت پی وی سی PVC ، کارت ویزیت لمینت مات و لمینت براق ، سلفون مات مخملی ، کارت ویزیت سه بعدی ، متالیک ، چوبی و یا فلزی .

البته موارد دیگری نیز مانند فلش کارت ها ، کارت های اعتباری ، کارت های پرسنلی ، فاکتور ، فولدر یا پوشه نیز در دسته بندی مجموعه ست اوراق اداری قرار می گیرند که با توجه به نیاز شرکت ها، موسسات یا سازمان ها، طراحی و چاپ می گردند.

کاربرد طراحی گرافیک و بسته بندی محصول در صنایع

طراحی کره

بسته بندی محصولات لبنی

طراحی لیبل محصولات شیر ، کره ، ماست ، دوغ ، پنیر ، خامه و دسر

جعبه لوازم یدکی

بسته بندی لوازم یدکی و قطعات خودرو

طراحی جعبه قطعات یدکی خودرو و تجهیزات جانبی ، لنت ترمز ، شمع ، آینه ، چراغ و لاستیک

جعبه دارو-قرص

طراحی جعبه های دارویی

طراحی جعبه داروهای گیاهی و شیمیایی ، جعبه قرص ، مولتی ویتامین ، پماد و رنگ مو

جعبه-دستمال-کاغذی

بسنه بندی محصولات سلولزی و بهداشتی

طراحی جعبه دستمال کاغذی ، خمیر دندان و بسته بندی محصولات سلولزی و مراقبت بهداشتی

بسته بندی چسب

بسته بندی تجهیزات ساختمانی

طراحی جعبه رنگ ، چسب ، پیچ و مهره ، پمپ کولر و ابزار برقی ، شیرآلات ، دوش

جعبه مخمل

هارد باکس جواهر ، زیورآلات و عطر

طراحی و تولید هاردباکس مخمل ، چرم ، چوب یا مقوایی جهت طلا ، جواهر ، بدلیجات و عطر

طراحی لیبل مربا

بسته بندی مواد غذایی تازه

بسته بندی خرما ، انگور، میوه و سبزی جات ، گردو ، تخم مرغ ، مربا

جعبه آرایشی

بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی

جعبه محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم ها ، روغن و عطریات ، ریمل ، شامپو

طراحی کود شیمیایی

بسته بندی کود و محصولات شیمیایی و گیاهی

طراحی بسته بندی کود شیمیایی باغبانی و کشاورزی ، کود مایع

طراحی جعبه هواکش

طراحی بسته بندی و جعبه تجهیزات صنعتی

جعبه و کارتن تجهیزات صنعتی ، قطعات یدکی ، پمپ و هواکش ، رادیاتور ، لوله

بسته بندی بستنی

بسته بندی محصولات غذایی منجمد و سرد

بسته بندی بستنی ، همبرگر ، ساندویچ ، سیب زمینی و چیپس آماده ، سوسیس و کالباس

pet-oil

بسته بندی محصولات شیمیایی و استریل

طراحی بسته بندی و لیبل روغن موتور اتومبیل ، بتادین ، الکل و مواد ضدعفونی

بسته بندی آبمیوه

بسته بندی آب میوه و نوشابه

بسته بندی نوشیدنی هایی مثل آبمیوه ها ، دلستر و نوشابه ، دوغ ، سودا

طراحی بسته بندی پودر

بسته بندی مواد غذایی خشک

طراحی بسته بندی میوه خشک ، شکلات ، قهوه ، زعفران ، جعبه چای و آجیل

جعبه جوراب و کفش

بسته بندی پوشاک و منسوجات

طراحی جعبه کفش ، کیف ، جعبه پیراهن و جوراب ، کمربند و کراوات ، لباس زیر ، روتختی و حوله

جعبه لوازم خانگی

طراحی جعبه لوازم خانگی و الکترونیکی

طراحی جعبه لامپ ، سشوار ، کیبورد ، سشوار ، سماور ، قابلمه و سرویس آشپزخانه

باکس فست فود و پیتزا

بسته بندی مواد غذایی گرم و فست فود

تولید و طراحی جعبه پیتزا ، باکس سیب زمینی ، سوخاری و جعبه شیرینی

لیبل-مایع-شوینده

بسته بندی محصولات شوینده ، نظافتی و بهداشتی

طراحی لیبل مایع دستشویی و ظرفشویی ، لباس شویی ، سفیدکننده ، نرم کننده لباس