services--Gifts

هدایای تبلیغاتی را می توان به عنوان اثربخش‌ترین و عالی‌ترین ابزارها در مشتری مداری برشمرد. شما نیز با استفاده از هدایای تبلیغاتی ، به مشتریان بالقوه‌ی خود یادگاری‌های کاربردی را هدیه می‌دهید که می‌توانند با حفظ، نگهداری و استفاده‌ی مستمر از آن‌ها، کالاها ، خدمات و نشان تجاری شما را به یاد آورده و نیز از توجه ویژه ای که به آنها داشته اید، به برقراری ارتباطات و تعامل ماندگار با خود سوق دهید.

هیچ مشتری‌ای، آگهی چاپی و یا نامه‌های تبلیغاتی شرکت‌ها را نزد خود نگهداری نمیکند ، اما ارائه‌ی یک تقویم یا سررسید که اطلاعات تماس شما بر روی آن درج شده باشد می‌تواند در تمام طول سال، شما را در یک قدمی مشتریان نگه دارد. آیا نیاز به ذکر نمونه‌های بهتری هست؟ هدایای تبلیغاتی همانند ست های مدیریتی ، ساعت رومیزی ، خودکار ، و یا فلش مموری ویا پاور بانک ها از هدایایی است که می تواند به راحتی نام شما را در ذهن مشتریان حک کند. حتی زمانی که مشتریان با اضطراب به دنبال خودکاری برای نوشتن اطلاعات مهم هستند و خودکار تبلیغاتی هدیه شده از طرف شما را در گوشه‌ای از کیف خود می‌یابند، شما نقش یک ناجی را بازی کرده‌اید و در عین حال اصلی‌ترین نکات را در مورد شرکت خود با خودکارهای تبلیغاتی به آن‌ها ارائه کرده‌اید. در سال 1398 نیز ما با جمع آوری هدایای تبلیغاتی خاص و انواع سررسید و ارگانایزر ، در خدمت شما عزیزان می باشیم.

Show more
سرسید_1398
ست سررسید دستیار ۱۳۹۸ سایز جعبه سررسید: ۲۶ × ۲۰...
توضیح بیشتر
Show more
پاوربانک
پاوربانک تبلیغاتی رنگ: سفید/ مشکی دارای چراغ قوه ظرفیت: ۶...
توضیح بیشتر
Show more
کتاب ایرانگردی (هدیه تبلیغاتی) قطع کتاب : رقعی ۲۱ ×...
توضیح بیشتر
Show more
سررسید پالتویی صدرا ۱۳۹۸ قطع سررسید: ۱۷ × ۹ جلد:...
توضیح بیشتر
Show more
سررسید ارگانایزر کارا ۱۳۹۸ کاغذ : ۷۰ گرم تحریر کرم...
توضیح بیشتر
Show more
سررسید چرم نوا ۱۳۹۸ قطع سررسید: ۱۹ × ۱۱.۵ نوع...
توضیح بیشتر
Show more
ست هدیه پاریس ۱۳۹۸ ماه شمار و یادداشت به همراه خودکار فلزی
ست هدیه پاریس -۱۳۹۸ ماه شمار و یادداشت به همراه...
توضیح بیشتر
Show more
سررسید پرنیان جیر ۱۳۹۸
سررسید جیر ۱۳۹۸- پرنیان قطع سررسید: وزیری ۲۴ × ۱۷...
توضیح بیشتر
Show more
دفتر_یادداشت_سپهر_ست_هدیه
ست هدیه سپهر- 1398 دفترچه یادداشت و خودکار قطع: ۱۷...
توضیح بیشتر
Show more
دفتر_تلفن-1398
دفترچه تلفن دیبا قطع: رقعی ۲۱ × ۱۵ جنس جلد:...
توضیح بیشتر
Show more
تقویم پالتویی همراه 98
تقویم پالتویی همراه ۱۳۹۸ قطع تقویم: پالتویی ۱۵ × ۱۰...
توضیح بیشتر
Show more
دفتر_یادداشت_برنا_1398
یادداشت رومیزی برنا ۱۳۹۸ تعداد برگ یادداشت: ۲۰۰ برگ قطع...
توضیح بیشتر
Show more
یادداشت یکتا-1398
دفترچه یادداشت یکتا-۱۳۹۸ قطع دفترچه: ۱۲ × ۹ جنس جلد:...
توضیح بیشتر
Show more
تقویم_رومیزی_1398_R_گلبرگ
تقویم رومیزی گلبرگ - 1398 ماه شمار ۶ برگی دورو...
توضیح بیشتر
Show more
تقویم_رومیزی_1398_فنری_آرمان
تقویم رومیزی آرمان ۱۳۹۸ قطع : ۱۰* ۱۰٫۵ نوع کاغذ:...
توضیح بیشتر

ارایه کننده انواع تقویم جدید 1398 ، سررسید98 و سالنامه نفیس 98 / ارگانایزر مدیریتی سال 1398 و ست هدیه مدیریتی / هدایای تبلیغاتی مدرن / کیف پول و کیف اداری چرم / ست رومیزی / خودکارهای استیل نفیس وانواع خودکار پلاستیکی / فلش مموری / ماگ / چتر و …

” توضیحاتی درباره قطع سررسید و سالنامه “

هر چه بیشتر به ایام عید نوروز سال 1398 نزدیک می‌شویم، تکاپوی مدیران در سفارش، انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی افزایش می‌یابد. همچنین تنوع و گستردگی انواع هدایا با قیمت مناسب و کیفیت بالا ممکن است انتخاب را سخت‌تر نماید. از طرفی، یکی از هدایای ارزنده و مورد قبول همگان از دیر باز سررسید و تقویم بوده و هست.
حتماً برای شما مهم است که سررسید و سالنامه ای که برای سازمان‌ تان انتخاب می‌کنید، مورد تائید مدیران مجموعه و مخاطبان واقع شود. با مطالعه نکات زیر انتخاب مناسبی انجام دهید و از کیفیت سالنامه یا سررسیدها نگرانی نداشته باشید.

سررسید وزیری : قطع وزیری بدون شک رایج ترین قطع در میان سررسید های تولیدی است. ابعاد حدودی قطع وزیری 17×24 سانتیمتر است. دلیل رواج این قطع نیز آن است که به دلیل ابعاد بزرگ، این نوع سررسید جهت یادداشت امور روزانه مناسب و جادار است. گرچه برخی از افراد که همیشه سالنامه خود را به همراه دارند، قطع های کوچک تر را ترجیح می دهند.

سررسید رقعی : ابعاد حدودی قطع رقعی 15×21 سانتیمتر است. لذا این قطع نسبت به قطع وزیری کمی خوش دست تر بوده و حمل آن راحت تر است.

سررسید اروپایی : مشابه سررسید رقعی است، اما کمی از عرض آن کاسته شده است. لذا ابعاد حدودی این قطع 12×21 سانتیمتر می باشد. همین عرض کمتر باعث می شود که سالنامه اروپایی نسبت به رقعی شکیل تر و خوش دست تر به نظر آید. البته این موضوع تا حدود زیادی به سلیقه خریدار بستگی دارد. گرچه محدودیتی در نحوه صحافی سررسید اروپایی وجود ندارد، اما معمولا این نوع سالنامه را با صحافی فنر و کش روی جلد خواهید دید.

سررسید پالتویی : ابعاد سررسید پالتویی حدودا 10×17 سانتیمتر است که به راحتی در جیب یا کیف جا می شود، اما طبعا فضای زیادی برای یادداشت در اختیار کاربر خود قرار نمی دهد. سررسید پالتویی معمولا برای مشاهده تاریخ و یا نوشتن مطالب کوتاه کاربرد دارد و همچنین به علت ابعاد کوچک جزء ارزان قیمت ترین سالنامه ها محسوب می  شود. لذا اگر قصد دارید با بودجه کم، تعداد زیادی سالنامه به مشتریان خود هدیه دهید، سالنامه پالتویی گزینه مناسبی برای شما محسوب می شود.