سررسید1400

به بخش هدایای تبلیغاتی خوش آمدید

هدایای تبلیغاتی را می توان به عنوان اثربخش‌ترین و عالی‌ترین ابزارها در مشتری مداری برشمرد. شما نیز با استفاده از هدایای تبلیغاتی ، به مشتریان بالقوه‌ی خود یادگاری‌های کاربردی را هدیه می‌دهید که می‌توانند با حفظ، نگهداری و استفاده‌ی مستمر از آن‌ها، کالاها ، خدمات و نشان تجاری شما را به یاد آورده و نیز از توجه ویژه ای که به آنها داشته اید، به برقراری ارتباطات و تعامل ماندگار با خود سوق دهید. هیچ یک از مشتریان، آگهی چاپی و یا نامه‌های تبلیغاتی شرکت‌ها را نزد خود نگهداری نمیکند ، اما ارائه‌ی یک تقویم یا سررسید که اطلاعات تماس شما بر روی آن درج شده باشد می‌تواند در تمام طول سال، شما را در یک قدمی مشتریان نگه دارد. آیا نیاز به ذکر نمونه‌های بهتری هست؟ هدایای تبلیغاتی همانند ست های مدیریتی ، ساعت رومیزی ، خودکار ، و یا فلش مموری و یا پاور بانک ها از هدایایی است که می تواند به راحتی نام شما را در ذهن مشتریان ماند. حتی زمانی که مشتریان با اضطراب به دنبال خودکاری برای نوشتن اطلاعات مهم هستند و خودکار تبلیغاتی هدیه شده از طرف شما را در گوشه‌ای از کیف خود می‌یابند، شما نقش یک ناجی را بازی کرده‌اید و در عین حال اصلی‌ترین نکات را در مورد شرکت خود با خودکارهای تبلیغاتی به آن‌ها ارائه کرده‌اید. در سال 1400 نیز ما با جمع آوری هدایای تبلیغاتی خاص و انواع سررسید و ارگانایزر ، در خدمت شما عزیزان می باشیم.


جهت مشاوره تلفنی و استعلام قیمت، کلیک کنید : 1327 570 0921
هدف ما ارایه هدایای تبلیغاتی خاص و ماندگار است

هر چه بیشتر به ایام عید نوروز و شروع سال 1400 نزدیک می‌شویم، تکاپوی مدیران و شرکت ها در سفارش، انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی افزایش می‌یابد. همچنین تنوع و گستردگی انواع هدایا با قیمت مناسب و کیفیت بالا ممکن است انتخاب را سخت‌تر نماید. از طرفی، یکی از هدایای ارزنده و مورد قبول همگان از دیر باز سررسید و تقویم رومیزی بوده و هست. حتماً برای شما مهم است که سررسید و سالنامه ای که برای سازمان‌ تان انتخاب می‌کنید، مورد تائید مدیران مجموعه و مخاطبان واقع شود. با مطالعه نکات زیر انتخاب مناسبی انجام دهید و از کیفیت سالنامه یا سررسیدها نگرانی نداشته باشید.


 توضیحاتی درباره قطع سررسید و سالنامه 

سررسید اروپایی :

قطع سررسید اروپایی مشابه سررسید رقعی است، اما کمی از عرض آن کاسته شده است. لذا ابعاد حدودی این قطع 12×21 سانتیمتر می باشد که همین عرض کمتر باعث می شود که سالنامه اروپایی نسبت به رقعی خوش دست تر بوده و طرفداران ویژه ای دارد. البته این موضوع تا حدود زیادی به سلیقه مشتریان بستگی دارد. گرچه محدودیتی در نحوه صحافی سررسید اروپایی نداریم.

سررسید وزیری :

قطع وزیری بدون شک رایج ترین قطع در میان سررسید های تولیدی در همه سالها بوده است. ابعاد حدودی قطع وزیری 17×24 سانتیمتر است. دلیل رواج این قطع نیز آن است که به دلیل ابعاد بزرگ، این نوع سررسید جهت یادداشت امور روزانه مناسب و جادار است. گرچه برخی از افراد که همیشه سالنامه خود را به همراه دارند، قطع های کوچک تر را ترجیح می دهند.

سررسید رقعی :

ابعاد حدودی سررسیدهای قطع رقعی 15×21 سانتیمتر است. لذا این قطع نسبت به قطع سررسید وزیری کمی خوش دست تر بوده و جابجایی این نوع از قطع وزیری راحت تر خواهد بود. سررسید رقعی در مقایسه با ابعاد سررسیدهای وزیری تقریبا ۲ سانتی متر از طول و عرض کوچک تر است.. امسال نیز با توجه به نیاز بازار تعدادی محصول در این سایز تولید شده است و آماده ارایه به مشتریان عزیز می باشد..

سررسید پالتویی :

قطع سررسید اروپایی مشابه سررسید رقعی است، اما کمی از عرض آن کاسته شده است. لذا ابعاد حدودی این قطع 12×21 سانتیمتر می باشد که همین عرض کمتر باعث می شود که سالنامه اروپایی نسبت به رقعی خوش دست تر بوده و طرفداران ویژه ای دارد. البته این موضوع تا حدود زیادی به سلیقه مشتریان بستگی دارد. گرچه محدودیتی در نحوه صحافی سررسید اروپایی نداریم، اما معمولا این نوع سالنامه با صحافی فنر و کش روی جلد در بازار یافت می شود.

اگر به دنبال هدیه تبلیغاتی ویژه ای هستید ، با ما تماس بگیرید

انواع تقویم جدید 1400 ، سررسید 1400 و سالنامه نفیس 1400 / تقویم رومیزی 1400 / ارگانایزر مدیریتی سال 1400 و ست هدیه مدیریتی / هدایای تبلیغاتی مدرن / کیف چرم / ست رومیزی تبلیغاتی / خودکارهای استیل نفیس و پلاستیکی / فلش مموری / ماگ / چتر